Hakkımızda

sizdebizde.com Online Tedarik  Merkezi

sizdebizde.com online ucuzluk ve alışveriş merkezine hoşgeldiniz. İlginç Ürünler Teknolojide Buluştu.

Birçok ürünü gece gündüz istediğiniz yerden uygun fiyata satın almanıza imkan veren sizdebizde.com, geniş tedarik ve dağıtım altyapısıyla, istediğiniz ürünü temin eder, en kısa sürede paketlenip kargo yoluyla sizlere ulaştırılmasını sağlar. Hedeflerimiz; en yaygın tedarik ağı, hızlı teslimat, müşteri memnuniyeti, ilke edinmek istediğimiz güven duyulan bir marka olmaktır.

 

Deneyimli Uzman Kadro

Kadromuz, yılların vermiş olduğu birikimle 20 yıldır Balıkesir/Erdek ilçesinde Nokta İhtiyaç sektörlerinde ticaret yapmakta'dır. 2011 de bu ticaretini internet ortamına taşımaya karar vermiştir. Müşteri memnuniyetini araç değil amaç olarak benimseyen sizdebizde.com, aynı çalışma prensibi ve titizliği, internetten yapmış olduğu satışlarında da göstermeyi ilke edinmektir.  Saygılarımızla

 

 

 

Satış Sonrası Destek

Bulunduğumuz yerde kargo şirketi yok siparişimi nasıl teslim alacağım?

Genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları, Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı ekstra bir kargo ücreti talep edilerek yapılabilmektedir.

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım?
Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.
Bu bilgi e-maili yardımı ile ürününüzün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilmektesiniz.
Ayrıca sitemize üyelik bilgilerinizi girdiğinizde, sağ üst köşede yer alan Siparişleriniz linkinden ulaşabilirsiniz.

Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi ne yapmalıyım?
Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir.  Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz.

Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. En kısa aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.

İstediğim kargo şirketi ile gönderir misiniz?
Siparişlerinizi oluştururken teslimat adresi bilgilerinizi doldurduktan sonra sistem size kargo seçim ekranını açacaktır.

Bu ekranda anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarında birini işaretleyerek istemiş olduğunuz kargo firmasının seçebilirsiniz. Listede bulunmayan Kargo şirketi ile gönderilmesini isterseniz bunu bize mail ile bildirebilirsiniz. Siparişiniz karşı ödemeli olarak gönderilecektir.

Sattığınız ürünlerin garantisi var mı?
Evet, sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır.

Size nasıl E-mail gönderebilirim?
Bütün soru ve düşünceleriniz için "İletişim Bilgileri" sayfasını kullanarak bize iletebilirsiniz.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?
Siparişinizi Üye Panelinden “Siparişleriniz” sayfasından iptal edebilirsiniz. Sipariş iptal etme işlemi siparişiniz kargoya verildi ise yapılamaz. 

 

Siparişim nasıl ve ne zaman ulaşır?

www.sizdebizde.com sitesinden alışveriş yapan müşterilerinin kredi kartı güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme ve fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu nedenle, verdiğiniz siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme ve fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Siparişleriniz  en geç 3 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilir.

Haftasonu Siparişleri :

Siparişleriniz büyük bir titizlikle takip edilmektedir. Siparişleriniz genellikle aynı gün,  Kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmasına teslim süresi 3 günü geçemez. Kargo şirketlerinin uygulamış olduğu taşıma politikalarına göre Balıkesir ve çevre ilçelerdeki teslimat adreslerine aynı gün veya bir sonraki iş günü teslimat yapılabilmektedir. Balıkesir dışı teslimat adreslerine teslim süresi ortalama 1-2 iş günü, en geç 3 iş günüdür.  

Sipariş Stok Sorunları :

Stoklarımızda nadiren de olsa tükenen ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Bu gibi bir durumda size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Alternatif Alıcı Bilgileri :

www.sizdebizde.com"dan verdiğiniz siparişlerde, kişisel bilgiler ve adres bilgileri kısımları dikkatle doldurulmalıdır. Verdiğiniz siparişlerinizi, belirlemiş olduğunuz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.

Hatalı veya Eksik Siparişler :

Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde lütfen hemen bizimle irtibata geçiniz.

Kargo Ücretleri :

Türkiyenin her yerine taşıma ücretleri sizdebizde.com tarafından belirlenen ürün gruplarına göre ücretli\ücretsiz  olarak sevk edilir.Taşıma ve nakliye Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ve ambar firmalarıyla tarafınıza iletilir.Taşıma ve Nakliye ücreti Alıcıya aittir. Yıl içerisinde yapılacak olan kampanyalarda kargo ücreti tarafımıza ait olabilmektedir. Bu gibi durumlarda sizdebizde.com üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.